výsledky sezona 2006

výsledky sezona 2007

výsledky sezona 2008

výsledky sezona 2009

výsledky sezona 2010

výsledky sezona 2011

Výsledky zápasů - jaro 2012

datum utkání domácí - hosté
výsledek
6. duben 2012 Blatnice - Kožlany V letošní sezoně je uveřejňování průběhu jednotlivých zápasů závislé na tom, jestli někdo (F. Švec, L. Kulhánek, J. Švamberg, ...) pošlou na adresu mb.moarako@seznam.cz zprávu o tom, jak utkání probíhalo.
Blatnice - Kožlany 3 : 2 (2 : 1) Bílek 2
20. duben 2012 Kožlany - Třemošná

Děkuji za zaslání fotodokumentace k tomuto zápasu Vláďovi Skalickému.
Kožlany - Třemošná 5 : 3 (4 : 0) Bílek 3, Kratochvíl, Kotěšovec


27. duben 2012 Tlučná - Kožlany

Tlučná - Kožlany 5 : 1 (1 : 0) Kratochvíl

4. květen 2012 Kožlany - Líně

Kožlany - Líně 4 : 4 (3 : 2) Kratochvíl 2, L.Kulhánek, Kotěšovec

11. květen 2012 Zruč - Kožlany

Zruč B - Kožlany 2 : 3 (2 : 2) Kratochvíl, Bílek, Salák

18. květen 2012 Kožlany - Dolní Bělá

Kožlany - Hvozd 3 : 0 kontumačně (soupeř se nedostavil)

21. květen 2012 Plasy - Kožlany

Plasy - Kožlany 4 : 3 (2 : 2) Kratochvíl 2, Šnajdr

1. červen 2012 Kožlany - Všeruby

Kožlany - Všeruby 4 : 3 (1 : 1) Švamberg, Kotěšovec, Bílek, Roučka
Referáty z jednotlivých utkání zatím nikdo nezaslal. Franta Švec ale poslal zatímní výsledky a tabulku po 9. kole. Tady je to.

8. červen 2012 Úlice - Kožlany Úlice - Kožlany 4 : 2 (1 : 1) Kotěšovec, Roučka
15. červen 2012 Kožlany - Kozolupy

Kožlany - Kozolupy 5 : 2 (4 : 2) Šnajdr 2, Reiprich, Rocskár, L.Kulhánek

Tady se můžete podívat na výsledky jarních utkání a na tabulku po jarní časti.
Zaslala nám paní Krauzová z OFS, za což jí patří dík.

Dále je možné se podívat na informace z webových stránek TJ Zruč na těchto adresách:
Všechny výsledky za celé jaro:
http://www.fotbal-zruc.cz/index.php?page=souteze-detail-zapasy&soutez=2012plzpsstgar

tady jsou jenom zápasy Olympie Kožlany:
http://www.fotbal-zruc.cz/index.php?page=tymy-detail-zapasy&tym=315017stgar&sezona=2012

tady je tabulka soutěže po jarní části:
http://www.fotbal-zruc.cz/index.php?page=souteze-detail-tabulka&soutez=2012plzpsstgar

a tady jsou fotky ze zápasu ve Zruči:
http://www.fotbal-zruc.cz/index.php?page=fotky-galerie&fotogalerie=2012051101

Tabulka po jarní části soutěže

1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            
9.            
10.            
11.            

 

Výsledky zápasů - podzim 2012

datum utkání domácí - hosté
výsledek
17. srpen 2012 Kožlany - Blatnice

3 : 3 (1 : 1) Úvodní utkání podzimní části soutěže se příliš nevyvedlo. Ještě v době zahájení utkání (tj. v 18 hodin) bylo přítomno pouze 9 domácích hráčů (a to na utkání přijel i veterán M. Blecha, který účast na tomto utkání slíbil jako kompenzaci za nesehrané pouťové utkání před týdnem, kdy se nepodařilo pro mužstvo staré gardy sehnat soupeře a byla tak porušena dlouholetá tradice :-)). Ani telefonické obvolávání háčů nepřineslo kýžený výsledek a tak k utkání nastoupila tato sestava: V. "Samec" Krauz - F. Švec, J. Švamberg, M. Blecha, J. Jícha - L. Kulhánek, R. "Faust" Rocskár, V. Kratochvíl, P. Bílek. Nutno říci, že hostů z daleké Blatnice bylo k utkání připraveno 14!! Zápas proto začal očekávaným tlakem hostujícího družstva, ovšem bez brankové odezvy. Po začátku utkání přijel ještě M. Kulhánek a zapojil se do utkání. Zvláštní pozornost patří M. "Šáša" Hachovi. Ten se na hřišti objevil asi v 10. minutě. Naskočil na pravé křídlo a během svého úvodu se mu hned povedlo nasměrovat nepovedený centr tak šikovně, že zapadnul za hostujícího brankáře a vedli jsme 1 : 0. Ovšem "Šáša" asi po 15 minutách utkání opustil (jiné povinnosti???) a tak jsme do konce poločasu hráli o 10 hráčích. Hosté v té době vyrovnali na 1 : 1.
O přestávce doplnil naše družstvo do plného stavu J. Koura. I po přestávce měli hosté značnou převahu a několik gólových příležitostí. Některé zlikvidoval dobře chytající "Samec", asi 2x nastřelili hosté své spoluhráče a tím zabránili proniknout míči do sítě. Nám se příliš nedařilo držet míč, kombinovat po stranách hřiště, hra se většinou odehrávala ve středu. Při jednom rychlém protiútoku však byl v pokutovém území jasně a brutálně sražen V. Kratochvíl a rozhodčí V. Jaroš (k jeho výkonu bude za chvíli následovat poznámka) odpískal penaltu. Po krátkém váhání si míč postavil Luboš Kulhánek a vydařenou ranou pod břevno nedal brankáři šanci. Dál pokračovala převaha hostů. Při jednom z mála protiútoků se míče zmocnil na levém křídle J. Koura, centr přetáhnul přes celou branku a tam míč trefil stehno P. Bílka a odrazil se tak šikovně, že zapadnul do branky a vedli jsme 3 : 1. Bohužel se nám nepodařilo tento výsledek udržet. Asi 15 minut před koncem podnikli hosté rychlý protiútok po pravé straně. J. Švamberk rychlostně pronikajícímu utočníkovi stačil, ale ten v souboji upadnul. Rozhodčí V. Jaroš zapískal a k překvapení všech ukázal ze svého postavení ve středu hřiště na značku pokutového kopu. Celá situace na penaltu nevypadala, ale jinak s přehledem pískající V. Jaroš asi chtěl ještě hostům dát šanci a tak se takto rozhodl. Když se říká, že domácí rozhodčí odevzdávají nějaká procenta domácímu týmu, tak v případě Vaška Jaroše to rozhodně neplatí! "Samec" si sice na penaltu sáhnul, dobře odhadnul stranu, ale míč skončil v síti. Navíc v závěru se po několika chybách v naší obraně podařilo hostům vyrovna na konečnou remízu 3 : 3.
Vzhledem k tragické situaci na začátku utkání je tento výsledek celkem přijatelný. Ale jak dále, vážení kožlanští "staří páni"??? S takovýmto přístupem je vaše účinkování v soutěži na pokraji ostudy a to je při hezké tradici kožlanské staré gardy a při pokračování v odkazu starých harcovníků Jirky Šnajdaufa a Míly Blechy smutné konstatování. Tak snad se to zlepší!!!

PROSÍM NĚKOHO Z PŘÍTOMNÝCH HRÁČŮ NEBO DIVÁKŮ, ABY POSLAL ZPRÁVU O DALŠÍCH UTKÁNÍCH NA ADRESU mb.moarako@seznam.cz A POTOM BUDE UVEDENA NA TÉTO STRÁNCE. A ČEKATELŮ NA TYTO INFORMACE JE HODNĚ (zdravím jednoho z nich - Jirku Švarce do Litvínova).

31. srpen 2012 Třemošná - Kožlany

4 : 2 (1 : 1) Sestava: F. Švec - P. Kopka, J. Švamberg, M. Hach, J. Jícha - J. Kotěšovec, R. Rocskár, V. Kulhánek, J. Krev - J. Šnajdr, P. Bílek - na střídačce P. Volín + na druhou půli dorazil J. Panuška.
Úvod utkání byl vyrovnaný, obě mužstva dobře bránila a snažila se přízemní kombinací držet míč na svých kopačkách. V naší sestavě se objevili dva nováčci - kozojedský Jarda Krev a Petr Kopka z Vysoké Libyně - a oba byli vidět. Především J. Krev po své straně "jezdil" a svou dravostí na pomalejší třemošenskou obranu platil. I díky jeho průnikům jsme se několikrát dostali do šance, ale koncovka byla nepřesná. Domácí také využívali rychlosti svých útočníků a po jedné křídelní akci a následném přetaženém centru šli do vedení, když pohotový volej skončil za zády překvapeného F. Švece. Jinak byl Franta celkem jistý, ale ta jeho rozehrávka!!! Když ho na rohu velkého vápna při pokusu o kličku obral útočník o míč, měl J. Švamberg co dělat, aby míč mířící do opuštěné branky vyhlavičkoval mimo! Pak ale Franta tváří v tvář unikajícímu soupeři vytlačil pohledem míč na břevno a přišel trest na druhé straně. Mírek Kulhánek si vyměnil míč s P. Bílkem a z hranice vápna technickou střelou vymetl šibenici. Poločas tak skončil smírně.
Po přestávce jsme měli trochu více ze hry a šli jsme také zaslouženě do vedení, když ideální centr P. Bílka uklidil rybičkou do sítě zcela osamocený J. Kotěšovec. Třemošná byla lehce vyvedená z míry, někteří hráči přidali na důrazu, ale dopředu se k ničemu nedostávali. Bohužel soupeře dostal do hry Franta. Malou domů řešil výletem z vápna a následným velmi nepovedeným odkopem přímo na kopačku stínujícího útočníka. Ten pohotově vystřelil, Franta míč rukou (!!!) tečoval a vychýlil tak míč mimo dosah dobíhajícího J. Panušky, který by jinak míč z branky vyhlavičkoval. Takto bylo vyrovnáno, což nás na pár minut rozhodilo a Třemošná toho využila, když přesně okopírovala naši druhou branku - únik, centr do vápna a přesná hlavička nekrytého útočníka. A když po samostatném průniku z poloviny hřiště přes tři naše obránce zvýšili domácí na 4:2, nedokázali jsme už ani přes závěrečnou hru vabank najít odpověď.

7. září 2012 Kožlany - Tlučná

8 : 4 (5 : 2)
Sestava: V.Kraus - F.Švec, J.Švamberg, M.Hach, J.Jícha - P.Kopka, K.Roučka, V.Kulhánek, J.Krev - P.Bílek, R.Vališ - na střídačce J.Panuška, J.Kotěšovec, P.Volín, M.Konopásek.
Bez řady tradičních "opor", přesto v hojném počtu, jsme přivítali vedoucí mužstvo soutěže. Tlučná rozhodně nepřijela nijak oslabena, přesto se z utkání stal náš střelecký koncert. Důsledným pokrytím tvořivých hráčů jsme otupili očekávanou ofenzivní sílu hostů a sami jsme naopak přízemní kombinací a rychlými akcemi po stranách (hlavně J.Krev a novic Robert Vališ) drželi otěže utkání ve svých rukách. A to se postupně projevilo i na skóre. Hned při prvním rohu se ve skrumáži nejlépe zorientoval P.Bílek a špičkou prostrčil míč brankáři mezi nohama do sítě. Druhý roh - druhý gól, tentokrát se z vápna přesně trefil K.Roučka. A když pak další branky přidali J.Kotěšovec a R.Vališ, mohli jsme pod dojmem luxusního náskoku hrát naprosto v klidu. Tlučná se sice připomněla po podařeném brejku, když pohotová střela k tyči se sebezapřením chytajícího Samce trochu překvapila, ale vzápětí se trefil podruhé z vápna K.Roučka. Těsně před závěrečným hvizdem po rohu náš gólman podcenil hlavičku osamoceného útočníka - 5:2.
Po přestávce jsme očekávali snahu soupeře o korekci skóre, ovšem vítr z plachet mu vzal dvěma brankami P.Bílek, který tak završil hattrick. V tlučenských řadách to začalo "jiskřit", naopak my jsme se místo pořádného zakončení předháněli v tom, kdo udělá ve vápně víc kliček a krátkých přihrávek. Trochu zdramatizovat průběh se pak rozhodl sudí V.Reiprich. Rodící se brejk jsme na půlce zastavili faulem, Véna odpískal, ale po vehementních protestech s míčem postupujícího hráče svůj výrok promptně změnil ve výhodu, což naše obránce, kteří se samozřejmě mezitím zastavili, zcela vyřadilo ze hry, a soupeř pohodlně snížil. Ovšem odpověď přišla brzy - K.Roučka se postavil k přímému kopu a střelou pod břevno i on zkompletoval hattrick. Poslední slovo si v závěru vzala Tlučná, když využila naší už nepříliš důsledné obrany, ale o výsledku už v této fázi nebylo pochyb.
VÝBORNĚ, CHLAPCI! GRATULACE!!! Díky, Jirko.

14. září 2012 Líně - Kožlany

2 : 6 (1 : 3)
Sestava:
V.Reiprich - J.Panuška, M.Šlechta, J.Šnajdr, J.Jícha - J.Kotěšovec, V.Kulhánek, P.Volín, J.Krev - P.Bílek, L.Kulhánek - na střídačce J.Švamberg.
Po nabité lavičce z minulého týdne nezůstalo nic - no jo, do Líní je to daleko ;-( Obavy z tradičně tvrdé hry soupeře se až na výjimky ukázaly jako zbytečné - hrálo se celkem slušně a naše kombinační hra brzy slavila úspěch. To se na hranici vápna uvolnil J.Šnajdr a jeho levačka nás po trase břevno-čára-břevno-síť poslala do vedení. Dále jsme drželi víc míč na svých kopačkách, několik nadějných akcí jsme nedotáhli, až uspěl po průniku do vápna J.Kotěšovec. A když přesný centr J.Šnajdra za obrannou linii zužitkoval P.Bílek, vypadalo to na jasnou záležitost. Líně hrozily prakticky jen ze standardek, míče ze stran občas létaly nebezpečně kolem tyčí, ale snížení přišlo až z přísné penalty po souboji útočníka s J.Panuškou.
Po přestávce jsme po pohledných kolmých akcích zásluhou J.Šnajdra a L.Kulhánka rychle zvýšili na 5:1 a o našem vítězství bylo prakticky rozhodnuto. Útočníky soupeře jsme často chytali do ofsajdové pasti, což se jim vůbec nelíbilo, a tak nakonec rozhodčí jeden ofsajd raději pustil a po samostatném nájezdu domácí snížili. Poslední slovo si však po další kolmici za obranu vzal P.Bílek a dal výsledku konečnou podobu.

BRAVO - CHLAPCI!! A NEBYL SNAD VŮBEC NEJLEPŠÍM HRÁČEM NA HŘIŠTI JIRKA ŠNAJDR?

21. září 2012 Kožlany - Zruč

0 : 4 (0 : 2)
Sestava: V.Kraus - F.Švec, J.Švamberg, M.Hach, J.Jícha - R.Vališ, V.Kratochvíl, R.Rocskár, V.Kulhánek - J.Šnajdr, L.Kulhánek - na střídačce J.Panuška, P.Volín, J.Kotěšovec, P.Kopka.
Vedoucí tým tabulky neponechal na našem hřišti nic náhodě a nedopustil překvapení, které jsme mu na jaře připravili na jeho vlastním trávníku. Sestava nabitá běhavými hráči nás od začátku přehrávala, naštěstí soupeře zpočátku brzdily nepřesnosti ve finální fázi. Ale pak nás rychlou kombinací rozebral ve vápně a zakončil do prázdné branky - 0:1. Naše pokusy o odpověď většinou končily buď nepřesnou střelou nebo si s nimi v klidu poradil hostující gólman. A tak ještě do přestávky přišla druhá branka v naší síti po přesné střele z přímého kopu.
V druhé půli se obraz hry nezměnil. Zruč s chutí kombinovala, kdežto na naše kopačky se pomalu vkrádala rezignace. Přestávali jsme běhat a brzdilo nás množství ztrát míče při rozehrávce. A tak se skóre měnilo opět jen na straně hostů - nejprve za Samcova záda prošla tečovaná střela z vápna a pak také přesná hlavička po rohovém kopu. V samotném závěru se nám naskytla šance alespoň na čestný úspěch, když J.Kotěšovec vybojoval penaltu, ale exekutor L.Kulhánek poslal míč skoro až do rekreačního střediska!!! Ihned poté pak i kvůli špatné viditelnosti sudí V.Reiprich utkání raději ukončil.
Fotky z utkání můžete vidět na tomto odkazu: http://www.fotbal-zruc.cz/index.php?page=fotky-galerie&fotogalerie=2012092101

28. září 2012 Hvozd - Kožlany

6 : 5 (4 : 2)
Sestava: V.Reiprich - F.Švec, M.Šlechta, M.Hach, J.Panuška - V.Kulhánek, J.Švamberg, R.Rocskár, J.Jícha - V.Kratochvíl, J.Šnajdr
Utkání venku = už tradičně horkotěžko 11 lidí. Tentokrát byla situace o to komplikovanější, že v sestavě bylo hned 6 čistokrevných obránců, což se muselo na hře dopředu projevit. Přesto jsme šli brzy do vedení, když si za obranu zaběhl V.Kratochvíl a po kličce brankáři střílel do prázdné. Bohužel pak začala strašidelně hořet naše obrana. Nejprve zbytečně fauloval na hranici vápna M.Hach, sudí nařídil penaltu a bylo srovnáno. Po chvíli V.Reiprich nezkrotil míč v rukavicích a po jeho souboji s důrazným domácím útočníkem se pískala další penalta - 2:1. A aby toho nebylo málo, zmatků a nedůrazu naší defenzívy využili rychlí útočníci k dalším dvěma brankám. Až pak jsme zareagovali změnami v rozestavení - J.Švamberg se vrátil do obrany a M.Hach se vysunul na hrot. A právě Šáša záhy snížil na poločasových 4:2.
Po přestávce jsme domácí zamkli na jejich polovině, i na hrbolatém terénu jsme si vypracovali řadu šancí a když M.Hach podařenou střelou snížil na rozdíl jediné branky, vypadalo to nadějně. Bohužel vyrovnání odmítl nejprve V.Kulhánek, který snad z metru netrefil prázdnou branku, a pak i V.Kratochvíl, který z penalty nařízené za faul na vlastní osobu mířil vysoko nad. A tak nás domácí trestali z brejků. Nejprve jeden z nich skončil dalším faulem V.Reipricha ve vápně a následnou třetí proměněnou penaltou. Na to reagoval snížením V.Kulhánek, ale z dalšího brejku Hvozd opět odskočil na dvougólový rozdíl. Poslední slovo si vzal V.Kratochvíl, ovšem na vyrovnání jsme už bohužel nedosáhli a poslednímu celku tabulky přenechali všechny body.

A přehledné tabulky je možné znovu vidět na webu TJ Zruč.

5. říjen 2012 Kožlany - Plasy 3 : 0
Soupeř se nedal dohromady (asi se nás báli) a nepřijel, takže výhra je kontumační.
12. říjen 2012 Všeruby - Kožlany

3 : 5 (1 : 3)
Sestava: F.Švec - M.Šlechta, J.Švamberg, M.Hach, J.Panuška - J.Kotěšovec, K.Roučka, V.Kratochvíl, J.Jícha - J.Šnajdr, P.Bílek - na lavičce V.Kulhánek.
Aktuálně poslední celek tabulky nastoupil k utkání jen v deseti hráčích, i díky tomu jsme si přízemní kombinací vytvořili hned od začátku optický tlak a brzy jsme šli do vedení, když po kombinaci před brankou skóroval do prázdné K.Roučka. Pod dojmem dosavadního vývoje jsme začali hrát lehkovážně, řadu nadějných akcí jsme překombinovali, ale nakonec se po centru M.Hacha prosadil zblízka J.Šnajdr. Domácím pak postupně dorazili další hráči, utkání se trochu vyrovnalo a po chybné rozehrávce J.Švamberga od branky přišla hodně přísná penalta po zákroku J.Panušky - 1:2. Naštěstí vzápětí nekompromisně odpověděl J.Kotěšovec.
Po přestávce se Všeruby tlačily dopředu a podařilo se jim dokonce vyrovnat, když u obou branek zaváhal náš gólman. Nejprve si Franta na mokrém terénu nohama srazil do sítě střelu z úhlu a podruhé vůbec nereagoval na střelu kolem své hlavy. Naštěstí jsme se brzy oklepali a J.Šnajdr nám hlavou vrátil vedení. Vzadu jsme pak už domácím nic nedovolili, naopak v závěru na druhé straně svůj hattrick završil J.Šnajdr (a to jich prý mohl dát i 10!!!).

19. říjen 2012 Kožlany - Úlice

6 : 6 (4 : 4)
Sestava: V.Kraus - F.Švec, J.Švamberg, V.Kulhánek, J.Panuška - J.Krev, K.Roučka, R.Rocskár, V.Kratochvíl - P.Bílek, J.Šnajdr - na střídačce L.Kulhánek, P.Volín, J.Kotěšovec
Začátek utkání se nám nebývale vydařil. Zaskočeného soupeře jsme přehrávali kombinací a pohybem a rychle jsme získali pohodlný náskok. Nejprve se z vápna trefil přesně k tyči P.Bílek. Na 2:0 zvýšil chytrým lobem z vápna J.Šnajdr. Na konci další podařené křídelní akce byl po ideálním pasu V.Kratochvíla na zadní tyč opět P.Bílek a na 4:0 pohodlně zvyšoval po samostatném úniku z poloviny hřiště K.Roučka. Ovšem pod dojmem vysokého vedení jsme najednou přestali běhat, přibývaly chyby v rozehrávce a když už jsme se dostali do šance, zakončení bylo tragické. Hosté po ojedinělé akci snížili a ucítili šanci na zvrat. A ten přišel!!! Dvakrát po sobě pustil J.Panuška "svého" útočníka do brejku a najednou to bylo jen 4:3. A když přišel úspěšný kontr i po druhém křídle kolem F.Švece, bylo srovnáno.
Po přestávce se hra uklidnila, na obou stranách se hrálo zodpovědněji, ale přesto přišly další branky. Do vedení jsme šli opět my, když soupeřovu obranu překvapila rychlá rozehrávka přímého kopu úspěšně zakončená V.Kratochvílem. Jenže hosté po chvíli odpověděli úplně stejným způsobem - 5:5. A když při obranném skluzu zahrál ve vápně L.Kulhánek rukou a Úlice šla z penalty do vedení, vypadalo to i vzhledem ke zhoršující se viditelnosti s našimi nadějemi bledě. Nakonec se ale body dělily, když v samotném závěru překvapila soupeřova brankáře střela J.Švamberga z přímého kopu. Sudí V.Reiprich prakticky vzápětí kvůli tmě utkání ukončil.

Blesková klička V. Kraus překonán Instrukce, jak dál L.Kulhanek_sleduje_rozehravku Mel_jsi_hrat_jinak... Mic_je_jiz_v_brance Mic_miri_do_branky,_brankar_je_jiz_bezmocny Nebezpečná situace před brankou Úlic Obránci sledují útok Kožlan Jak na ně ... P. Panuška přihrává Proměněná penalta - ale kde je míč? Spadne tam nebo ne? Útočíme R. Rocskár brání


26. říjen 2012 Kozolupy - Kožlany

1 : 1 (1 : 1)
Sestava: F.Švec - J.Panuška, J.Švamberg, M.Hach, J.Jícha - J.Kotěšovec, V.Kratochvíl, R.Rocskár, K.Roučka - J.Šnajdr, P.Bílek - na střídačce V.Kulhánek, L.Kulhánek, M.Šlechta.
Během posledního hracího dne tohoto ročníku se velmi citelně ochladilo - cestou do Kozolup nás provázel déšť, sníh a teplota okolo 2 stupňů. A protože před námi hrála ještě přípravka, začali jsme se zpožděním a bylo jasné, že denního světla si moc neužijeme. V samotném utkání jsme si od začátku vytvořili výraznou herní převahu, šancí bylo dost a dost, bohužel jsme byli naprosto tragičtí v koncovce. Řada střel z nadějných pozic skončila mimo tyče a když už jsme se trefili, stál nám v cestě gólman. Ten nestačil na jedinou střelu z kopačky P.Bílka. Domácí se spoléhali na brejky. Většinu jsme vyřešili, jednu nebezpečnou střelu F.Švec pohotově vyrazil, ale těsně před přestávkou si naběhl soupeřův útočník na kolmici do jasného ofsajdu (který neměl kdo odmávat, protože se hrálo bez pomezních) a svůj samostatný únik proměnil ve vyrovnání.
Po změně stran už se viditelnost rychle zhoršovala, což vyhovovalo bránícímu mužstvu. Naše převaha v honbě za vítěznou brankou byla místy drtivá, ale když se několikrát zaskvěl opět kozolupský brankář a V.Kratochvíl dokonce trefil zblízka tyč, hrstka diváků už branku neviděla.

Celková tabulka ročníku 2012

je přehledně vidět na stránkách:

http://www.fotbal-zruc.cz/index.php?page=souteze-detail-tabulka&soutez=2012plzpsstgar

 

nahore

Kožlany  kulicka
Fotbal     kulicka
E. Beneš kulicka
Autoři       kulicka
Zajímavosti kulicka
Kožlany - stránky o městečku, fotbalistech a E. Benešovi